ANTİKA TAŞIMA

TAHİNCİOĞLU NAKLİYAT değerli antika ve tarihi eserlerinizi nakliye etme işlerinizi özenle yapar. Değerleriniz bizim değerlerimiz , kıymetleriniz bizim kıymetimizdir.

Antika taşımacılık çok hassasiyet ve önemli avantaj sağlayacak materyaller ile nakledilir, bu hususta taşınacak ürünleriniz öncelikle gerekli yetkililerimiz ile nelerin nereden nereye nakledileceği tespiti yapılarak yine bu hususta ne tür personel ve materyal gerekliliği sağlanmalı tespitlerinde bulunur sonrasında da olası durumlar için nakliye esnasında değerince sigorta teminatları için rakamlar sizlerle müştereken belirlenir.

Bu aşama işleminden sonra sizlere en uygun araçlar ekipman ve materyaller ile gelinerek en hassas şekilde antika ve biblolarınız uygun şekilde paketlenme yada sandıklanma sistemi ile köpüklü ürünlerle kapatılarak nakledilmeye hazır hale getirilir.Antika taşımacılık yada biblo taşımacılık işlemleri en yavaş şekilde ve en uygun şartlarla süspansiyonlu bu işler için tasarlanmış araçlara konularak nakledilir ve yeni yerleşeceğiniz adresinize en uygun şekli ile teslimatı yapılarak yerleştirilmeniz sağlanır. TAHİNCİOĞLU nakliyat olarak sizlere verilen bu hizmetlerde elektrikçi, marangozlarımız, tesisatçılarımız, teknik servisimiz, sigortacı personellerimiz ve en etkili departmanlarımızca sizlere refakatçi şeklinde işlem sonuna kadar hassasiyetler doğrultusunda kusursuzca işleminiz sonlandırılmak üzere yanınızda bulunacaklardır.

Antika taşımacılık değerli bir durum olmak ile beraberinde her anı dikkat ile yapılması gereken bir hizmet alanıdır