DEPOLAMA HİZMETİ

Tahincioğlu nakliyat Tüm ihtiyaçlarınıza uygun , profesyonel hizmeti  sizlere sunmaktadır. Kendi eşyalarımız gibi eşyalarınıza önem gösteriyor ve sahip çıkıyoruz. Evinizde büyük bir alan açıyoruz.

evden eve nakliyat , depolama ve diğer taşınmaya dair tüm işlermlerinizi kolaylaştırmak açısından Tahincioğlu nakliyat neden tercih edilmelidir:Tahincioğlu nakliyat her taşınma işlemini kendi taşınmasıymışçasına özen gösterir ve sizlere yollaması gereken eleman ve ekipmanın kusursuz ve minumum hata ile taşınma işlemi sunmaktadır.Elemanlarımız aile ortamında nasıl davranması gerektiğini ve eşyaların nasıl bir sistemle taşınıp korunaklı bir şekilde araca aktarılmasını sağlayacak bilgiye ve çalışkanlığa sahiptir.tüm çalışanlarımız sigortalı ve herbiri minimum 6 yılını albayrak çatısı altında hizmet sunarak tecrübe kazanmıştır..

Firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutmanın başarısıyla %100 hizmet anlayışıyla Güler Yüzlü Hizmete devam etmektedir,Tahincioğlu nakliye evden eve nakliyat ve depolamada, paketlemede, hızlı ve güvenilir bir şekilde üslendiği görevlerini başarı ile yerine getirerek, şirketimiz bu günlere gelmiş ve gene aynı tempo ve dikkatle çalışmalarına devam etmektedir. Evden eve nakliyat işinin sayılı profesyonel taşımacılarından olan firmamız Evden eve nakliye şirketleri ve fiyatları hususunda da gereken duyarlılığı ve hassasiyeti göstermeye devam etmektedir..

depolama hizmetleri