Artık Taşınmak,Çok Kolay !

Kalabalık  şehirlerde artan yoğun iş temposu ve beraberinde iş yükü insanların kalan zamanlarını elinden almaktadır. İş değişikliği ve benzer nedenlerle nakliyat işi ortaya çıkmaktadır. Evden eve nakliyat hizmetlerimizde ortaya çıkan nakliye hizmetleriniz için size profesyonel çözüm sunmaktayız. Bu sayede evinizi kolayca taşıyabilir ve rahatlıkla konforunuza kavuşabilirsiniz.Sizler için hazırlamış olduğumuz uygun paketlerimiz ile dilediğiniz size en ugyun paketi seçebilirsiniz.

Çalışmalarımız büyük  bir titizlikle gerçekleşmektedir. Eşyalarınızın güvenliği son derece önemlidir. Eşyalarınızı özel zedelenmeye karşı dayanıklı ambalajlar ile sararak güvence altına alıyoruz. Böylelikle hasar görmelerini büyük oranda engelliyoruz.Eşyalarınızın taşınmasında %100 Tahincioğlu Nakliyat güvencesi ile sigortalamaktayız.

Taşıma öncesi irtibat numaralarımızdan bize ulaşarak size özel servis ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiye erişebilirsiniz. Satış departmanımız size en uygun fiyat teklifimizi sunacaktır.