trende

Evden Eve Nakliyat

15.12.2020
457
Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat, evini taşımak isteyen her insan için zorlu bir süreçtir. İstanbul’da ev taşımak ise daha zorlu bir süreçtir. Evlerin yüksek katlı olması, sokakların dar ya da araç girmesine müsait olmaması gibi durumlarla karşı karşıya kalınabilmektedir. Bu zorlu süreçte sizden bu yükü alacak evden eve nakliye firmalarıdır. İstanbul’da yüzlerce nakliye firması mevcuttur. Bu durum rekabet ortamı oluşturarak müşteriye avantaj sağladığı gibi bir çok faaliyet belgesi olmayan ve nakliyat sektörüne doğru bir hizmet veremeyen firmalarla karşılaşmanıza neden olabilir. Bu nedenle İstanbul evden eve nakliyat hizmetimizin işleyiş sürecini sizlere aktarmadan önce nakliye firması seçerken dikkat etmeniz gerekenleri sıralamaya çalışacağız.

Nakliye Firması Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler
  • Taşınacağınız firmaların faaliyet belgelerini mutlaka kontrol ediniz. Faaliyet belgesi olmayan birçok firma insanlara maddi ve manevi zarar verebilmektedir.
  • Sigortalı evden eve nakliyat hizmeti veren firmalar ile çalışın. Bütün eşyalarınızın sigortalanarak taşınması sizi oluşabilecek zararlara karşı güvende tutar.
  • Bakımlı ve donanımlı araçlar ile evden eve nakliyat hizmeti alın! Eşyalarınızın zamanında teslimi ve güvenli bir şekilde taşınması için düzenli kontrol edilen araçlar ile bu hizmeti alın.
  • Ekspertiz hizmeti veren firmalarla çalışmanız oldukça önemlidir. Evinizi taşırken yanınızda tecrübeli birinin olması işleri daha da kolaylaştıracaktır.

Ev taşımacılığında dikkat edilmesi gerekenleri sizler için sıralamaya çalıştık şimdi sizlere benzerisiz ev taşımacılık hizmetimizi nasıl gerçekleştirdiğimizi yazımızın devam eden kısmında anlatmaya çalışacağız.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Süreci

Taşıma süreciniz müşteri temsilcilerimizle WhatsApp ya da Telefon numaraları üzerinden iletişime geçmeniz ile başlamaktadır. Müşteri temsilcimize vereceğiniz her detay önemlidir. Çünkü bu taşıma için size verilecek fiyat teklifini belirleyecektir. Taşınacak eşyanın miktarı, nereden alınıp nereye götüreleceği hakkındaki detayları müşteri temsilcimize iletmeyi unutmayınız.

Ekspertiz ile Ücretsiz Keşif

Firmamıza telefon üzerinden yaptığınız başvurudan sonra müşteri temsilcilerimiz sizlere işinde uzman ve taşımacılık tecrübesi olan bir uzman atayacaktır. Bu uzman taşıma süreci boyunca sizlere rehberlik edecek taşınacak eşyaların hangi araç tipi ile taşınması gerektiğine karar verecektir. Gidilecek güzergahtan fiyata kadar bir çok kısımda sizlere kolaylık sağlamaya çalışacaktır.

Evden Eve Nakliyat Sigortası

Kurumsal her firmanın taşınma sürecinde bu şekilde bir adım bulunur. Eşyaların sigortalanması taşınma sürecinin en önemli adımlarından biridir. Bu nedenle hangi nakliye firması ile çalışırsanız çalışın mutlaka eşyalarınızın sigortalanmasını talep edin. Tahincioğlu Nakliyat‘ta böyle bir talebe gerek kalmaz çünkü ücretsiz olarak eşyalarınız sigortalanır. Tıpkı İstanbul ofis taşıma ve diğer taşımacılık hizmetlerimizde olduğu gibi bu hizmette de ücretsiz olarak eşyalarınız sigortalanır.

Paketleme ve Ambalajlama Aşaması

Yine ücretsiz olarak verdiğimiz bu hizmet sayesinde eşyalarınızın hepsi A’da Z’ye paketlenmektedir. Kolilere sığan bütün eşyalar paketlenmekte sığmayan eşyalar içinse ithal battaniyelerle sarılarak ambalajlanmaktadır. Paketleme işlemi eşyalara gelecek kırılma ve çizilme gibi durumları engellediği gibi araçlara yüklenmesinde ve taşıma esnasında da kolaylık sağlamaktadır. Bütün süreci müşteri memnuniyeti ile tamamlamaya çalıştığımız için bu kısımda bizim için oldukça önemlidir Aşağıdaki videodan paketleme işlemine dair videomuza ulaşabilirsiniz.

Firmamızın kendi kamerasından çekilen bu videoda çalışma arkadaşlarımızın büyük küçük demeden bütün eşyaları nasıl özenli bir şekilde paketlediğini ve evde hijyenin sağlanması için ayaklarına galoş taktığını görüntüleyebilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat’ta Taşıma Süreci

Eşyalarınız ivedilikle paketlendikten sonra asansör yardımıyla taşınır ve taşıma kamyonlarına yüklenir. Yine hizmet alırken asansör yardımıyla eşyaların indirilmesi oldukça öenmlidir. Aksi takdirde merdivenle aşağıi indirilen eşyalar çarpmalardan dolayı zarar görmekte müşteri maddi ve manevi zarara uğratılmaktadır. Bu ndenle Tahincioğlu evden eve nakliyat hizmetinde bütün araçlarda asansörlü taşıma sistemini kullanır.

Araçlara yüklenen eşyalar istenilen noktaya en iyi güzergah kullanılarak ulaştırılır. Ulaştırılan eşyalar yine asansörlü araçlarımız ile yeni evinize taşınır. Taşınan eşyalar müşterinin istediği konumlara yerleştirilir ve istenirse montaj işlemleri gerçekleştirilir.

Fotoğraf Galerisi
Sıkça Sorulanlar
Paketleme ve Ambalajlama Yapıyor musunuz?

Evden eve nakliyat hizmetinde eşyaların düzgün bir şekilde araca yüklenmesi ve zarar gelmeden taşınabilmesi için eşyaların paketlenmesi oldukça önemlidir. Firmamız bu işlemi ücretsiz olarak gerçekleştirmektedir. İthal battaniye, kilitli kutular ve özel ambalajlar ile bütün eşyalarınız paketlenip taşınmaya hazır hale getirilmektedir.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Fiyatları Nasıl Hesaplanıyor?

Fiyatın hesaplanmasını etkileyen iki ana unsur vardır. Bunlardan biri taşınacak eşyanın miktarı bir diğeri ise eşyaların taşınacağı yeni konumdur. Eşyaların miktarı kaç araca ihtiyaç duyulduğu ya da hangi taşıma aracı ile taşınacağı konusunda fiyatı belirlemektedir. Taşıma kamyonları ve taşıma minübüsleri aynı fiyat üzerinden değerlendirilmez. Konumun uzaklığı da yine taşıma fiyatını etkileyen bir unsurdur. Örneğin Beşiktaş’tan Taksim dolaylarına taşınacak biri ile Beşiktaş’tan Üsküdar’a taşınacak birinin fiyatı konumun uzaklığından dolayı daha fazla olabilmektedir.

Evden eve nakliyecileriniz tecrübeli mi?

Sektörde 1953 yılından beridir varlığımızı ilk gün ki heyecanla korumaya çalışıyoruz. Taşınma ve paketleme aşamasında görev alan ekibimiz, şoförlerimiz ve müşteri temsilcilerimiz yıllardır bu sektöre gönül vermiş kişilerden oluşmaktadır.

Aklınıza takılan sorular mı var? hemen müşteri temsilcilerimizle iletişime geçerek ev taşıma işlemi için aklınıza takılan soruları sorun. Sizlere cevap vermekten sorularınıza çözüm üretmekten mutluluk duyuyoruz.

Bize Sorabilirsiniz
Aktif Kampanyalar
Evden Eve Nakliyat Hizmeti İçin %10 İndirim!
Müşteri temsilcilerimize %10’luk indirimden faydalanmak istediğinizi belirtmelisiniz. Web sitemizden gelen başvurulara özel bu kampanyadan yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçin!
Teklif Formu

    Ziyaretçi Yorumları (8)

      Call Now Button