trende

Ofis Taşıma

15.12.2020
2.711
Ofis Taşıma

İstanbul’da nüfus kalabalığı, yoğun trafik ve dar sokaklar yüzünden ofis taşıma hizmetleri her ne kadar zorlu bir süreç gibi görünse de, doğru nakliye firmasıyla çalışmak işinizi oldukça kolaylaştıracaktır. Ofis taşıma işlemi oldukça hassas bir işlemdir. Dolayısıyla, taşıma işleminin sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesi için güvenilir bir firma seçmek önemlidir. Firma seçimi sırasında, firmanın deneyimini, referanslarını ve müşteri yorumlarını incelemek gereklidir. Tahincioğlu Nakliyat, 1953 yılından bu yana İstanbul da profesyonel anlamada ofis taşıma hizmeti vermektedir.

Taşımacılığa yönelik modern ve yüksek kapasiteli araçlarla Tahincioğlu Nakliyat müşterilerine yönelik hızlı, güvenilir ve kaliteli taşıma hizmetleri sunmaktadır.

İstanbul ofis taşıma işlerinde yüksek iş merkezlerinde bulunan ofislere yönelik asansörlü taşıma hizmeti de sunan Tahincioğlu Nakliyat yüksek katlarda bulunan iş yerlerinin taşınmasını işkence olmaktan çıkarmaktadır.

Tahincioğlu Nakliyat’ın sunmuş olduğu iş yeri taşıma hizmetlerinde öne çıkan diğer bir özellik ise müşterilere yönelik özel çözümler sunmasıdır. Ofis taşıma hizmeti almak isteyen firmalar taşınma sürecinde çok hassas ekipmanlar ve değerli dokümanların hassasiyetle taşınmalarını talep edebilirler. Müşterilere yönelik özel çözümler sunularak müşteri memnuniyeti her zaman ön planda tutulmaktadır.

.

Neden Biz!
 • Sigortalı ofis taşıma hizmeti
 • Donanımlı, asansörlü araçlar
 • Ücretsiz ekspertiz
 • 70+ yıllık tecrübe
 • %100 Müşteri Memnuniyeti
 • Paketleme hizmeti
Ofis Taşıma Hizmetimizden Görüntüler

Ofis taşıma sürecinde işyerinde bulunan eşyaların hasar görmeden taşınması oldukça önemlidir. Tahincioğlu Nakliyat hizmet verdiği müşterilerine yönelik eşyalarına özen göstererek taşımaktadır. İşverenlere ait büro eşyalarını, ticari ekipmanları özenle hazırlanmış ambalajlama malzemeleri ve paketleme teknikleri kullanarak taşınacak malzemelerin zarar görmeden taşınmasını sağlamaktadır.

İşverenlere yönelik ofis ve büro taşıma faaliyetlerinde Tahincioğlu Nakliyat firması depolama hizmeti de sunmaktadır. Bürolarda bulunan eşyaların taşındıkları yerlerde hemen yerleştirilme ve kullanılma durumu yoksa eşyalar Tahincioğlu Nakliyat firmasına ait depo yerlerinde güven ile depolanmaktadır. Hizmet alan firmalar eşyalarının ve ekipmanlarının taşınmasını istedikleri zaman Tahincioğlu Nakliyat firması belirtilen adrese taşınmasını gerçekleştirmektedir.

Ofis taşıma işlemlerinde Tahincioğlu Nakliyat firması müşterilerinin taşınma işlemlerine yönelik bütün ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik çalışmalar yapmaktadır. Bu nedenle, işverenlere yönelik sunulan ofis ve büro taşıma işlemlerinde sigorta hizmeti de yer almaktadır. Hizmet alan firmalara yönelik eşyaların ve ekipmanların taşınması sırasında oluşabilecek herhangi bir hasar durumunda, müşterilere sigorta hizmeti sunarak zararları karşılamaktadır.

Ofis taşıma fiyatları konusunda ise müşterilerine piyasa şartları ve taşımacılık sektörü içerisinde uygun fiyatlar sunmaktadır. Tahincioğlu Nakliyat firması ofis ve büro taşıma ücretlerinde, taşınacak olan eşyaların miktarı, taşınacak mesafe ve taşıma tarihine göre belirleme yapmaktadır. Tahincioğlu Nakliyat’ın ofis taşıma hizmetleri hizmet almak isteyen işverenlerin bütçesine uygun fiyatlarla çalışmaktadır. Müşterilerine en uygun fiyatları sunabilmek için, detaylı bir fiyatlandırma çalışması her müşteriye yönelik ayrı olarak yapılmaktadır.

Ofis Depolarken Alınan Önlemler

Tahincioğlu Nakliyat firması ofis taşıma işlemlerinde her zaman iş güvenliğini ön planda tutmaktadır. Yapılan taşıma işlemleri sırasında taşımacılık üzerine faaliyet veren çalışanları 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kapsamında taşımacılık konusunda mesleki yeterlilik belgeli olarak çalışmaktadır. Çalışanlar ayrıca yüksekte yapılan çalışmalar için firmanın bünyesinde yer alan iş sağlığı ve güvenliği uzmanları tarafından eğitimler almaktadır. Çalışanlara yönelik verilen yüksekte çalışma eğitimleri belgelendirilmektedir.

Tahincioğlu Nakliyat firması çalışanları ağır yük çalışması yaptıkları için belirli periyotlarda sağlık muayenelerinden geçerek çalışma şartlarının sağlıklarının etkilemesinin önüne geçilmektedir. Tahincioğlu Nakliyat ofis taşımacılığı planlanmasını profesyonel uzman kadrosu ile yapmaktadır. Bu süreçte, taşınacak eşyaların tespit edilmesi, taşınacak yerin belirlenmesi, taşıma tarihi ve zamanlaması gibi faktörlerin planlanması yapılmaktadır.

Ofis eşyalarının güvenli bir şekilde taşınması için ambalajlama işlemi oldukça önemlidir. Tahincioğlu Nakliyat firması eşyaların cinsine, boyutuna ve hassasiyetine göre uygun ambalaj malzemeleri kullanılarak taşınma sürecinde yapılan taşımacılık sırasında beklenmeyen durumların önüne geçilir.

Tahincioğlu Nakliyat firması taşınacak ürünlerin etiketlenmesi sürecine oldukça hassas yaklaşmaktadır. Etiketleme hem karışıklığı hem de taşınacak malzemenin kırılabilir olduğunu göstermektedir. Ambalajlanmış eşyaların etiketlenmesi, taşıma işlemi sırasında karışıklığı önler. Etiketler üzerinde taşınan malzeme adı ve içeriği kısaca yazılmaktadır.

Tahincioğlu Nakliyat firması profesyonel ekip yaklaşımı ile güvenli bir şekilde ofis taşımacılığı hizmeti sunarken aynı zamanda düşük bir olasılıkta olsa taşınma sırasında oluşabilecek hasarlar için, sigorta hizmeti sunmaktadır. Hizmet alan firmalar taşımacılık sürecinde olası kazalar ve riskli durumlar için kendilerini güvende hissederek hizmet alırlar.

Hizmet verilen firmalarda taşınacak ofis yüksek bir binada ise, Tahincioğlu Nakliyat ekipman gamında yer alan asansörlü araçları sayesinde taşımacılık yapabilmektedir.

Tahincioğlu Nakliyat firmasını taşımacılık alanın da kullandığı asansörlü ofis taşıma, ofis eşyalarının kolayca taşınabilmesi için asansör kullanımını içeren taşımacılık yöntemleri arasında oldukça büyük bir öneme sahiptir.

Asansörlü ofis taşımacılığı, eşyaların hızlı ve verimli bir şekilde taşınmasını sağlar. Bu yöntem sayesinde, ofis eşyaları daha hızlı ve daha az zamanda taşınabilir. Hizmet alan firmalar sağlanan yüksek hız ile yeni işyerlerinde vakit kaybetmeden çalışmaya başlarlar.

Tahincioğlu Nakliyat asansörlü taşımacılık hizmetleri hizmet alan işverenlerin ofislerinin yüksek katlarda bulunması sebebiyle ofislerde yer alan eşyaların yüksek katlara kolayca taşınmasına olanak tanır. Bu sayede taşıma işlemleri daha güvenli ve daha hızlı yapılmaktadır.

Asansörlü Ofis Taşımanın Avantajları Nelerdir?

Asansörlü ofis taşımacılığının avantajları arasında eşyaların çok yüksek yerlerden fazla fiziksel etkileşime girmeden minimum hasar ile taşınması amaçlanmaktadır. Asansörlü ofis taşımacılığı, çalışanların enerji anlamında çok daha az enerji harcayarak daha az fiziksel çaba sarf ederek eşyaların taşınması için kullanılarak hem çalışanlara hem de hizmet alan firmalara avantajlar sağlamaktadır.

Ofis taşımacılığı hizmeti alan firmalar da taşımacılık konusunda hizmet aldıkları firmalar çeşitli kolaylıklar sunması önemlidir. Tahincioğlu Nakliyat firması hizmet verdiği firmalara yönelik taşınma öncesinde çeşitli direktifler vermektedir. Verilen direktifler doğrultusunda taşınma hazırlıkları ve taşınma daha hızlı ve kolay yürütülmektedir.

Tahincioğlu Nakliyat firması hizmet verdiği firmalara taşınacak eşyaların belirlenmesini yaparak, ofisteki eşyaların tümünü liste halinde özel ambalajlama yaparak taşımaktadır. Hizmet alan firmalar açısından ofis taşımacılığı için profesyonel bir taşıma şirketi seçmek önemlidir. İstanbul şehrinde birçok ofis taşıma şirketi hizmet vermektedir. Tahincioğlu nakliyat verdiği profesyonel hizmetler ile müşterilerini memnun etmeye devam etmektedir. Tahincioğlu Nakliyat firması referanslarını inceleyerek ve müşteri yorumlarını okuyarak bugüne kadar sunduğu hizmetler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Taşıma gününden önce, tüm ofis çalışanlarına taşınma işleminin ne zaman gerçekleşeceği ve ne tür bir hazırlık yapmaları gerektiği konusunda bilgi verilmektedir. Taşınma gününde, Tahincioğlu Nakliyat ekiplerinin çalışmalarını engellememek için gerekli koordinasyonu hizmet alan firmalar tarafından sağlanmaktadır.

Taşınma esnasında iş sürekliliğini sağlamak için önlemler alınmalıdır. Taşınma işlemi tamamlandıktan sonra, yeni ofis düzeni için gerekli düzenlemeler yapılmalı ve eşyaların yerleştirilmesi için gerekli süre tanınmalıdır. Taşınma sonrası eşyaların kontrolü yapılarak, hasar varsa hemen yetkililere bildirilmelidir.

İstanbul’da ofis taşımacılığı yapmak, uygun planlama ve profesyonel yardım ile Tahincioğlu Nakliyat firmasının profesyonel yaklaşımı ile sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilebilir.

Sonuç olarak, Tahincioğlu Nakliyat‘ın 1953 yılından beri İstanbul ilçelerinde ofis taşıma hizmeti vermesi, güvenli, hızlı ve kaliteli hizmet anlayışıyla müşterilerin beğenisini kazanması, her zaman en iyi nakliye firmaları arasında yer almasını sağlamaktadır. İstanbul ofis taşıma, iş yeri taşıma veya büro taşıma ihtiyaçlarınız için Tahincioğlu Nakliyat’ı tercih edebilir, uzman ekiplerimizle sizlere en iyi hizmeti sunmaya devam etmektedir.

Sıkça Sorulanlar
Ofis taşımada sigorta işlemi hangi eşyaları kapsıyor?

Tahincioğlu ofis taşıma hizmetinde sigortayı A’dan Z’ye bütün eşyalarınız için verir. Bütün eşyalarınız sizin gözetiminizde sigortalanır.

Ekspertiz için ücret öder miyim?

Ekspertiz hizmeti için ücret ödemezsiniz. Bu firmamız tarafından ücretsiz olarak sağlanan bir hizmettir.

Montaj için ekibiniz destek veriyor mu?

Eşyalarınızı uygun ekipmanlar kullanarak sökülür daha sonrasında dilerseniz yeni taşınacağınız adreste montaj işlemi gerçekleştirilir.

Fiyat teklifi almak ya da aklına takılan soruları sormak için hemen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin. Sizlere hizmet vermek için bir telefon kadar uzağınızdayız.

Bize Sorabilirsiniz
Aktif Kampanyalar
OFİS TAŞIMADA %10 İNDİRİM FIRSATI!
Ofis taşıma ve depolama hizmetinde kullanabileceğiniz %10 indirimi müşteri temsilcimize iletebilirsiniz. Sizlere gerekli indirim uygulanarak fiyat verilecektir.
Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları (1)

   Call Now Button