trende

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Tarihçe

Tahincioğlu markası 1953 yılında İstanbul’da kuruldu. Ev taşımacılığı ve ofis taşımacılığı olarak başlayan lojistik serüvenimiz şuan bütün ülkeye yayılmış durumdadır. 1953’lerin başlarında İstanbul ve ilçelerine hizmet veren firmamız 1960 ve sonrası şehirler arası nakliye hizmetlerinde de boy göstermiştir. Firmamız o günden bu güne evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, şehirler arası nakliyat ve depolama gibi alanlarda %100 müşteri memnunşiyeti prensibiyle hizmet vermeye devam etmektedir.

Tarihsel gelişimizde dönüm noktalarından biride 1998 yılından itibaren firmamızın depolama hizmeti vermesidir. Ev eşyası depolama, ofis eşyası depolama gibi hizmetlerde müşterilerimize kiralık depo hizmeti sunduğumuz yıllarda sadece Anadolu yakasında depomuz bulunmaktaydı. 1998’lerden bugüne depo ağımızı genişeterek hem Avrupa hemde Anadolu yakasında geniş bir depo ağına ulaşmış durumdayız.

    Misyonumuz

    Mutlu müşterini prensibini esas alan firmamız profesyonel ve kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla vermeyi amaçlar. Tamamen kurumsal alt yapıya sahip Tahincioğlu markası kısa süre içerisinde binlerce referansla ulaşmıştır. Bütün taşımacılık işlerinde hep aynı kalite ile hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Bu nedenle bütün taşımacılık işlerinde en iyi araçlar ve profesyonel bir ekip ile hizmet vermektedir.

    Vizyonumuz

    Misyonu doğrultusunda vizyonuna yön veren firmamız öncelikle sadece İstanbul’da bulunan geniş depo ağını il sınırları dışına çıkararak ülke çapında geniş depo ağına ulaşmayı amaçlamaktadır. Ülke bazında vermiş olduğu lojistik hizmetini ülke sınırlarına taşımak da bir diğer hedef ve amacımızdır. Uluslararası taşımacılıkta da ülkemizi temsil etmek ve çeşitli lojistik faaliyetler de yer almak da hedeflerimiz arasındadır.

    Call Now Button