trende

Akfırat Evden Eve Nakliyat

23.06.2023
68
Akfırat Evden Eve Nakliyat

Akfırat Nakliyat

Akfırat İstanbul ilimizde yer alan yerleşim bölgelerinden birisidir. Tuzla ilçesine bağlıdır. Bu yerleşim bölgemiz İstanbul ile Kocaeli sınırı arasında kalmaktadır. İstanbul’un merkezine uzak bir noktadır. Bu yüzden bu alanda hizmet veren nakliye firması azdır. Merkeze uzak olduğundan dolayı firmalar hizmet vermek istememekte hizmet sunan firmalar da çok yüksek fiyatlar istemektedir. Akfırat nakliyat araştırması da bu yüzden çok fazla yapılmaktadır. Tahincioğlu Nakliyat firmamız bu noktada yardımınıza koşan nakliye firmalarından birisi olmaktadır. Firmamız 1953 yılından beri bu alanda hizmet sunan firmalardan birisidir. Sizlerin her türlü ihtiyacını gidermek için çalışmaktadır. Tabii ki firmamız bu köklü yapısı sayesinde büyük bir tecrübeye sahiptir. Firmamızın tecrübesinin en büyük getirisi de müşteri memnuniyeti olmaktadır.

Tahincioğlu Nakliyat firmamız Akfırat nakliyat araması yaptığınızda ihtiyacınız olabilecek her türlü hizmeti sizlere sunmaktadır. Hizmetleri sırasında da müşteri memnuniyetini de ön planda tutmaktadır. Firmamız müşterinin önemini her zaman bilmektedir. Bu yüzden müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Akfırat Ev ve Ofis Taşımacılığı

Akfırat nakliyat araması yapıldığında en çok ihtiyaç duyulan hizmet tabii ki evden eve nakliyat hizmeti veya küçük dükkanların taşınması hizmeti olmaktadır. Akfırat nispeten az katlı evlerin bulunduğu bir bölgedir. Bu noktada asansörlü taşımacılık gibi hizmetlere daha az ihtiyaç duyulmaktadır. Firmamız da 1953 yılından beri yaptığı işi yani ev taşıma işini burada hakkı ile yapmaktadır. Firmamız evden eve nakliye hizmeti sırasında ve ofis taşıması sırasında;

 • Alanında uzman bir ekiple tam vaktinde kapınızda olmaktadır. Anlaşılan gün ve saatte eşyalarınızı taşımak için gelmektedir.
 • Eşyalarınızı hızlı bir şekilde toplamaya ve aracımıza yüklemeye başlamaktadır. Bu noktada tüm olarak taşınması kırılma ihtimali doğuran büyük dolaplar gibi unsurları da sökmektedir. Bu alanda uzman bir ekip üyemiz sökümü yapmaktadır.
 • Eşyalar araca hızlı ve güvenli bir şekilde taşınmaktadır. Eşyalarınızda en ufak bir çizik bile olmaması sağlanmaktadır.
 • Eşyalarınız aracımıza en doğru şekilde yerleştirilmektedir. Firmamızın çok geniş bir araç filosu bulunmaktadır. Bu sayede tüm eşyalarınıza uygun bir araç ile hizmet verebilmektedir.
 • Eşyalarınız hızlı ve güvenli bir şekilde yeni evinize veya ofisinize ulaştırılmaktadır. Firmamız sadece İstanbul içerisine değil her şehre nakliye yapmaktadır. Eşyalarınızı istediğiniz yere götürmektedir.
 • Burada eşyalarınız hızlı ve dikkatli bir şekilde indirilmekte ve istediğiniz yerlere yerleştirilmektedir. Tabii ki bu noktada sökülen eşyalarınız da yine ekibimizdeki yetkili kişi tarafından montajlanmaktadır.
 • Gittiğiniz yerde yani yeni evinizde veya ofisinizde asansör aracımız gerekirse bu durumda asansörle taşıma hizmetimiz de verilmektedir. Üst katlarda bir yere taşınmanız durumunda gerekli olan hizmet yine sunulmaktadır.

Firmamız bu sayede hizmetini tamamlamaktadır. Sizlerin süreç boyunca yapması gereken hiç bir unsur kalmamaktadır. Firmamız sizlere kusuruz bir deneyim yaşatmak için çabalamaktadır. Akfırat nakliyat araması yaptığınızda ve firmamızı seçtiğinizde bu güveniniz boşa çıkarılmamaktadır. Her türlü ihtiyacınız en doğru şekilde karşılanmaktadır.

Akfırat Parça Eşya Taşıma

Akfırat nakliyat araması yapan müşterilerimizin aradığı hizmetlerden birisi de parça eşya taşıma hizmeti olmaktadır. Parça eşya taşıma hizmetinde tek bir eşyanız veya bir kaç eşyanız taşınmaktadır. Bu hizmetimizde tek bir mobilyanız tek bir beyaz eşyanız veya benzeri bir ürününüz taşınmaktadır. Firmamız bu noktada da sizlere gerekli olan her türlü hizmeti sunmaktadır. Firmamız istediğiniz noktadan eşyanızı almakta ve istediğiniz noktaya yine eşyayı bırakmaktadır. Bu konuda da sadece bireysel müşterilerimize değil aynı zamanda kurumsal müşterilerimize de hizmet verilmektedir. Bir mobilya veya benzeri ürün üreten ve bunu müşterisine ulaştırmak isteyen firmalara da gerekli olan hizmet sunulmaktadır.  

Parça eşya taşıması hizmeti parsiyel taşımacılık olarak da yapılmaktadır. Bu noktada birden fazla noktadan eşyalarınızın alınması ve istediğiniz noktaya bırakılması da mümkündür. Firmamız her türlü ihtiyacınızı göz önünde bulundurarak hizmet vermektedir. Bu noktada farklı hizmetlerimizi de bir arada sunabilmektedir. Parça eşya taşıma hizmeti ile depolama hizmetimizi de aynı anda almanız mümkündür. Bu sayede aldırdığınız eşyanızı depomuzda istediğiniz süre boyunca saklayabilir ve istediğiniz zaman da istediğiniz adrese gitmesini sağlayabilirsiniz. Firmamız her türlü konuda sizlere hizmet vermektedir.

Akfırat Asansörlü Taşıma

Akfırat nakliyat araması yapan müşterilerimiz başta da belirtiğimiz gibi pek fazla asansörlü taşıma hizmetine ihtiyaç duyacağını düşünmemektedir. Bölgemiz başta da belirtiğimiz gibi çok yüksek katlı binaların az sayıda olduğu bir yerdir. Bu düşüncenin sebebi de budur. Fakat gittiğiniz yerde yüksek katlı bir binaya taşınabilirsiniz. Firmamız bunu da düşünerek sizlere asansörlü taşıma hizmeti de vermektedir. Herhangi bir şekilde asansörlü taşıma hizmetine ihtiyaç duyarsanız asansörümüz de istediğiniz adrese yollanmaktadır. Firmamız sizlerin sorunsuz olarak hizmet almasını istemektedir. Bu yüzden gerekli olan her türlü hizmeti de sizlere sunmaktadır. Firmamız asansörlü taşıma hizmetinde;

 • En iyi araçları ve asansör sistemlerini kullanmaktadır. Bu noktada tüm araçlarımızın ve asansör sitemimizin de bakımları düzenli olarak yaptırılmaktadır. Firmamız sizlere her zaman güvenli bir hizmet vermektedir.
 • Tüm araçlarımızın operatörleri gerekli olan bilgi, beceri, belge ve ehliyetlere sahiptir. Bu noktada sizlere her zaman uzman bir ekiple hizmet verilmektedir.
 • Firmamız her zaman yedek bir aracını hazırda bekletmektedir. En ufak bir sorun bile olsa yedek aracını yollamakta ve sizlerin işinin gecikmesini engellemektedir.
 • Firmamız bir sorun yaşamanız durumunda bu sorunu hızlı bir şekilde gidermektedir.

Asansörlü taşıma hizmetimiz de bu şekilde sizlere sunulmaktadır.

Akfırat En İyi Nakliyat Firması

En iyi nakliyat firmasını seçecek olan tabii ki müşteridir. Bir firmanın iyi olup olmadığının en büyük belirleyicisi müşteri yorumları olmaktadır. Firmamız Akfırat nakliyat araması yapan tüm müşterilerimize bu noktada en iyi hizmeti sunmayı istemektedir. Firmamız için müşteri memnuniyeti hep ilk sırada gelmektedir. Bu noktada firmamız müşteri memnuniyetini sağlamak için;

 • 7/24 destek vermektedir. WhatsApp hattımızdan istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmeniz mümkündür.
 • Firmamız alanında uzman bir ekiple çalışmaktadır. Tüm ekibimiz sizlere iyi bir hizmet vermek için uğraşmaktadır. Bu alanda uzun süredir hizmet veren kişilerdir.
 • Alanındaki en iyi araçlar ve asansörler kullanılmaktadır. Bu sayede işlerin hızlı ve güvenli bir şekilde bitmesi sağlanmaktadır.
 • Bir sorun ile karşılaşıldığı durumda mutlaka hızlı bir şekilde sorun giderilmektedir. Gerekli olan durumlarda yedek araç gönderilmektedir.
 • Tam vaktinde hizmet sunulmaktadır. Sizinle anlaştığımız saatte evinizin veya ofisiniz önünde olunmaktadır. İşlemleriniz hızlı bir şekilde tamamlanmaktadır.
 • Eşyalarınızda en ufak bir çizik bile oluşturulmamaktadır. Bu konuya ekstra önem verilmektedir.

Firmamız sizlere her zaman en iyisini sunmak için çabalamaktadır. Tüm hizmetlerini dikkatli bir şekilde vermektedir.

Akfırat Nakliyat Ücretleri

Akfırat nakliyat ücretleri de sıklıkla araştırılan konulardan birisi olmaktadır. İnsanlar tabii ki ücretleri de merak etmektedir. Fakat ücretler konusunda sabit bir fiyat vermek mümkün olmamaktadır. En doğru fiyat bilgisini almak için mutlaka firmamız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Firmamızın ekibi sizlere bu konuda gerekli olan fiyatı sunacaktır. Sadece fiyat bilgisi sunmakla da kalmayacak aynı zamanda sizlere hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bir şekilde bilgi de verecektir. Aklınıza takılan bir soru olması durumunda bunu da giderecektir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Call Now Button