trende

Ulus Evden Eve Nakliyat

29.06.2023
80
Ulus Evden Eve Nakliyat

Ulus Nakliyat

Tahincioğlu Nakliyat olarak İstanbul ilimizin tamamında hizmet vermekteyiz. Firmamız 1953 yılında kurulmuş olan köklü nakliyat firmalarının başında gelmektedir. İstanbul ilimizin her ilçesinde hizmet sunmaktadır. Ulus nakliyat araması yaptığınızda da bu noktada karşınıza çıkan firmalardan birisi olmaktadır. Firmamız kurulduğu günden bu yana nakliyat işi ile uğraşmaktadır. Sektörün en eski oyuncularından birisidir. Tabii ki bu kadar köklü bir yapısının olması da firmamıza büyük bir tecrübe kazandırmıştır. Firmamız edindiği bu tecrübe ve tabii ki müşterilerinden gelen yorumları kullanarak hizmetlerini şekillendirmektedir. Sizlere her zaman en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır. Güvenle tercih edebileceğiniz firmalar arasında yer almaktadır.

Ulus Şehir İçi ve Şehir Dışı Nakliyat

Ulus nakliyat araştırması yapan müşterilerimizin temel beklentisi tabii ki eşyalarının bir noktadan alınıp farklı bir noktaya teslim edilmesi olmaktadır. Tahincioğlu Nakliyat firmamız bu beklentinizi en doğru şekilde karşılamak için gereken tüm özeni göstermektedir. Firmamız hem şehir içerisinde hem de şehirlerarasında sizlere gerekli olan hizmeti sunmaktadır. Sizlerin sorunsuz bir deneyim yaşamasını sağlamak için elinden gelenin fazlasını yapmaktadır. Bu noktada;

 • Tüm eşyalarınızı en doğru şekilde paketlemektedir. Eşyalarınızda en ufak bir çizik bile oluşmaması için paketleme büyük bir önem taşımaktadır. Özellikle de şehirlerarası yolda bu daha büyük önem taşımaktadır.
 • Firmamız eşyalarınızı alanında uzman bir ekibe taşıtmaktadır. Yine eşyalarınızın zarar görmemesi için gereken tüm önlem alınmaktadır. Gerekli olduğu durumlarda asansörlü taşıma hizmeti de verilmektedir.
 • Firmamız alanındaki en iyi asansör araçları ve nakliye araçlarını kullanmaktadır. Bunun yanında çok geniş bir araç filosu vardır. Her türlü taşıma işinize uygun araç sizlere sunulmaktadır. Bu sayede gereğinden büyük araca fazla para ödemenizin önüne geçilmektedir.
 • Firmamız istemeniz durumunda tüm paketleme işlemlerini de yapabilmektedir. Tabii ki bu ekstra bir hizmet olarak sunulmaktadır. Eğer taşınma süreci ile hiç uğraşmak istemezseniz yine alanında uzman olan ekibimiz paketleme işlemlerinizi de yapmaktadır.

Tahincioğlu Nakliyat firmamız başta da belirtiğimiz gibi Ulus evden eve nakliyat araması yaptığınızda ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü hizmeti sizlere sunmaktadır. İstanbul’un Ulus ilçesinde ihtiyaç duyduğunuz her türlü taşıma ve depolama işini yapmaktadır.

Ulus Kurumsal Taşıma Çözümleri

Tahincioğlu Nakliyat firmamız kurulduğu yıl olan 1953 yılında ilk kurumsal müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır. Kurulduğu yılda kurumsal hayata ofis taşımacılığı ile girmiştir. Tabii ki aradan geçen uzun yıllardan sonra her türlü kurumsal çözümü müşterilerine sunmaktadır. Eşya depolama, parsiyel yük taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı, ofis ve dükkan taşıması gibi her türlü alanda sizlere hizmet vermektedir. Firmamız kurumsal alanda hizmet veren İstanbul’un en eski firmaları arasında yer almaktadır. Bu noktada kurumsal müşterilerinin her türlü ihtiyacını en doğru şekilde belirlemekte ve bunu gidermektedir. Firmamız kurumsal müşterilerine hizmet verirken;

 • Taşıyacağınız ürüne göre uygun aracı göndermektedir. Eğer ofisiniz veya dükkanınız dar bir sokaktaysa bu durumda küçük araçlar ile de taşıma yapmaktadır.
 • Ofis taşımasında da asansör kullanabilmektedir. Firmamız geniş araç filosu sayesinde tüm taşınma işlemlerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde karşılamaktadır.
 • Firmamız kurumsal müşterilerine de her zaman en uygun fiyatları sunmaktadır. Onların ihtiyacını en doğru şekilde ve en uygun fiyatla karşılamaktadır.
 • Firmamız depolama hizmeti de sunmaktadır. Bu noktada eşyalarınızı istediğiniz süre boyunca güvenli depolarımızda saklayabilmekte ve istediğiniz zaman teslimatını yapabilmekteyiz. Bu noktada da sektör liderlerinden birisi olmaktayız.

Tahincioğlu Nakliyat olarak kurumsal alanda duyduğunuz her türlü ihtiyacınızı gidermekteyiz. Sizlerin sorunsuz bir deneyim yaşamasını sağlamak için elimizden gelenin fazlasını yapmaktayız.

Ulus Asansörlü Nakliyat

Firmamız her geçen gün filosunu genişleten ve sizlere farklı hizmetler sunan bir firmadır. Sizlerin nakliye konusundaki tüm ihtiyacını karşılamak için çalışmaktadır. Tabii ki günümüzde hem işleri çok fazla kolaylaştıran hem de çok daha güvenli bir şekilde taşıma yapılmasını sağlayan asansörlü nakliye hizmeti de firmamız tarafından verilmektedir. Firmamız Ulus nakliyat araması yapan müşterilerinin asansörlü nakliye işlerini de en doğru şekilde çözmektedir. Bu noktada firmamız;

 • Çok geniş bir asansörlü araç filosuna sahiptir. Oturduğunuz kat ne kadar yüksek olursa olsun sizlere hizmet verecek bir asansör aracımız bulunmaktadır.
 • Bu konuda uzman olan bir operatör ekibi ile hizmet verilmektedir. Araçlarımızı kullanan tüm operatörlerimiz gerekli belge ve ehliyete sahiptir. Tabii ki bunun yanında alanında büyük bir tecrübesi olan insanlardır.
 • Kullandığımız asansör araçlar bu alanda bilinen en iyi araçlardır. Bununla birlikte tüm araçlarımızın bakımı da tam zamanında yapılmaktadır. Sizlere sorunsuz bir deneyim sunulması için araçlara büyük bir önem verilmektedir.
 • Firmamız gerek evini taşıtmak isteyen bireysel müşterilerine gerekse de ofisi taşıtmak isteyen kurumsal müşterilerine asansörle hizmet sunmaktadır.

Tahincioğlu Nakliyat olarak asansörlü taşıma işine ilk giren firmalardan birisi olmaktayız. Tabii ki bu alanda hizmet veren pek çok firmaya göre büyük bir tecrübe farkına sahibiz. Bu sayede sizlerin sorunsuz bir deneyim yaşamasını sağlamaktayız. Ulus nakliyat araması yapan ve asansörlü nakliye hizmetine ihtiyaç duyan müşterilerimize de bu noktada her zaman en iyisini sunmaktayız.

Ulus Parça Eşya Taşıma

Ulus nakliyat araması yapan gerek bireysel gerekse de kurumsal müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu hizmetlerden birisi de parça eşya taşıma olmaktadır. İnsanlar her zaman evini, ofisini veya dükkanını komple taşıtmak istememektedir. Tek bir mobilyasını, tek bir beyaz eşyasını veya dükkanında ürettiği ve müşterisine sattığı tek bir ürünü de taşıtmak isteyebilmektedir. Bu noktada da Tahincioğlu Nakliyat firmamız sizlere gerekli olan hizmeti sunmaktadır. Firmamız bu alanda uzman olan firmaların başında gelmektedir. Sizlerin her türlü taşıma ihtiyacına uygun bir çözüm üretmektedir.

Firmamız daha önce de belirtiğimiz gibi çok geniş bir araç filosuna sahiptir. Bu noktada taşıtacağınız ürüne en uygun olan araç gönderilmektedir. Bu sayede sizlere her zaman en uygun fiyatlar sunulabilmektedir. Firmamız müşteri memnuniyetine her zaman çok önem vermektedir. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için çalışmaktadır. Bu yüzden hem fiyatlarında hem de hizmetlerinde her zaman en iyisini vermektedir. Her türlü eşya taşıması ve nakliye konusunda firmamızdan gönül rahatlığı ile hizmet almanız mümkündür.

Ulus Nakliyat Fiyatları

Ulus nakliyat fiyatları da insanlar tarafından merak edilmektedir. Firmamız daha önce de belirtiğimiz gibi her hizmetinde müşteri memnuniyetine önem vermekte ve bu yüzden uygun fiyatlar ile sizlere hizmet sunmaktadır. Fakat bu konuda sizlere sabit bir fiyat verilmesi mümkün olmamaktadır. Nakliye fiyatlarını etkileyen pek çok unsur vardır. Bunların başında iki ev veya ofis arasında ki mesafe, eşyaların alınacağı ve taşınacağı evin veya ofisin bulunduğu kat, asansörlü taşıma veya depolama gibi ekstra hizmetlerden faydalanıp faydalanmayacağınız gibi unsurlar fiyatı etkilemektedir. Bu yüzden de sizlere sabit bir fiyat verilmemektedir.

Firmamızdan en doğru fiyat bilgisini almak için müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Ekibimiz hem sizlere tüm hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bir bilgi sunmakta hem sizlerin aklına takılan bir soru olması durumunda bunu cevaplamakta hem de ihtiyacınıza göre en iyi fiyat teklifini yapmaktadır. Ekibimiz bu konuda gerekli olan tüm desteği sağlamaktadır. Firammız ile WhatsApp üzerinden 7/24 iletişime geçmeniz mümkündür.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Call Now Button