trende

Yeşilköy Nakliyat

26.05.2023
101
Yeşilköy Nakliyat

Nakliye yıllardan beridir ihtiyaç duyulan hizmetlerden birisi olmaktadır. Bu noktada Yeşilköy nakliyat araması da sık bir şekilde yapılmaktadır. İnsanlar nakliyat hizmetini gidermek için artık internet üzerinden arama yapmaktadır. Fakat internet üzerinden arama yaptıklarında da karşılarına çok fazla firma çıkmaktadır. Bu noktada doğru firma seçimi büyük bir önem taşımaktadır. Tahincioğlu Nakliyat firmamız da bu noktada sizlere hizmet veren firmalardan birisidir.

Tahincioğlu Nakliyat firmamız İstanbul ilinin genelinde hizmet veren ve uzun süredir bu sektörde çalışan bir firmadır. Alanda büyük bir tecrübesi bulunmaktadır. Tecrübesinin yanı sıra ekinindeki tüm isimleri de uzman kişilerden seçmektedir. Bu sayede sizlere her zaman en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Tüm hizmetlerini de buna uygun olarak planlamakta ve sunmaktadır.

Firmamız müşteri memnuniyetine en çok önem veren firmalar arasında üst sıralarda bulunmaktadır. Verdiği tüm hizmette mutlaka müşteri memnuniyetini de düşünmektedir. Tüm müşterilerinin sunduğu hizmetten memnun kalması firmamız için en önemli kriter olmaktadır.

İstanbul kurumsal evden eve nakliyat firması

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy nakliyat araması yapanların en çok ihtiyaç duyduğu hizmet evden eve nakliyat hizmeti olmaktadır. Firmamızın da en çok hizmet sunduğu alan tabii ki evden eve taşıma hizmeti olmaktadır. Firmamız bu alanda sizlere her zaman en iyisini sunmayı amaçlamaktadır. Tabii ki bunun için birçok önlem almakta ve hizmetini en doğru şekilde planlamaktadır. Tahincioğlu Nakliyat firmamız iyi hizmetin tesadüfen gelmeyeceğini bilmektedir. İyi bir hizmet sunması için çalışması gerektiğinin farkındadır. Bu noktada yıllara dayanan tecrübesini ve sizlerden gelen yorumları kullanarak hizmetlerini planlamaktadır. Evden eve nakliyat hizmetini de bu şekilde planlamıştır. Firmamız bu hizmetini sunarken;

 • İlk olarak sizlere fiyat teklifi sunmaktadır. Sizlerin fiyat teklifini kabul etmesi durumunda rezervasyon oluşturulmaktadır.
 • Firmamız tam rezervasyon gün ve saatinde hazır olmaktadır. Taşıma işlemi için beklemektedir.
 • Tüm eşyalarınız doğru şekilde paketlenmektedir. Paketlenen eşyalarınız araçlara taşınmaktadır.
 • Sökülmesi gereken eşyalarınız alanında uzman olan bir ekip üyemiz tarafından sökülmekte ve de monte hale getirilmektedir.
 • Araca taşınırken eşyalarınızın sağa sola vurulmamasına özen gösterilmektedir. Gerekli durumlarda asansörlü taşımacılık sağlanmaktadır.
 • Eşyalarınız araca en doğru şekilde yerleştirilmektedir. Eşyalarda transfer sırasında bir sorun olmaması için her türlü önlemi almaktadır.
 • Yeni evinize gelindiğinde yine tüm eşyalarınız çok dikkatli bir şekilde taşınmaktadır. Yine en ufak bir çizik bile olmamasına dikkat edilmektedir.
 • Sökülen eşyalarınız yine uzman ekip üyelerimiz tarafından montajlanmaktadır. Eşyalar istediğiniz yerlere yerleştirilmektedir.

Bu sayede tüm işlem tamamlanmaktadır. Süreç boyunca en ufak bir problem bile yaşamamanız için gerekli olan tüm unsurlara dikkat edilmektedir. Aracın bozulması, asansörün bozulması veya kaza yapılması gibi bir durumda da firmamız sizlere hızlı bir şekilde çözüm üretmektedir. Gerekli durumlarda yedek aracını sizlere göndermekte ve süreci devam ettirmektedir.

Yeşilköy Ofis Taşıma

Yeşilköy nakliyat araması yapanların en çok ihtiyaç duyduğu hizmetlerden birisi de tabii ki ofis taşıma hizmeti olmaktadır. Tahincioğlu Nakliyat firmamız ofis taşımacılığı konusunda da sizlere gerekli olan hizmeti sunmaktadır. Sizlerin bu konudaki ihtiyaçlarını da en doğru şekilde gidermeyi amaçlamaktadır. Firmamız bu alanda da alanında uzman kişiler ile taşımaktadır. Firmamız ofis taşımacılığında da ev taşımacılığında dikkat ettiği tüm noktalara dikkat etmektedir. Bunun yanında;

 • Ofis eşyalarınızı çok daha özenli taşımaktadır. Özellikle hard disk gibi sarsıntıdan bile etkilenebilecek ürünlere ekstra özen gösterilmektedir.
 • Plaza gibi yerlerde yer alan ofislerin taşınması sırasında, diğer iş yerlerine rahatsızlık verilmeden işlem tamamlanmaktadır. Bu noktada asansörlü taşımacılık hizmeti verilebilmektedir. Yine mesai saatleri dışında da taşıma yapılabilmektedir.
 • Ofis içerisinde çalışanların eşyaların birbirine karışmamasına dikkat edilir. Tüm eşyalar verdiğiniz şekilde taşınır.
 • Sökülmesi gereken eşyalar yine uzman bir ekip üyemiz tarafından sökülür. Ofis mobilyaları konusunda bilgili olan ekip üyemiz bu konuda gerekli hizmeti sunar. Yine aynı şekilde yeni ofisinizde de birleştirir.

Tahincioğlu Nakliyat firmamız bu konuda da sizlerin en iyi hizmeti almasını sağlamak için çalışmaktadır. Firmamız bu alandaki tecrübesini ve sizlerden gelen yorumları kullanarak hizmet süreçlerini planlamaktadır.

Yeşilköy En İyi Nakliyat Firması

Bir firmanın en iyi olup olmadığına karar verecek olan kesinlikle müşterilerdir. Tahincioğlu Nakliyat firmamız da bu yüzden her müşterisine tek müşterisi gibi davranmaktadır. Müşterilerinin Yeşilköy nakliyat araması yaptığında ihtiyaç duyabileceği her türlü hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Firmamız her müşterisine tek müşterisi gibi davranmaktadır. Süre boyunca müşterisinin en ufak bir problem bile yaşamaması için gerekli olan tüm çabayı göstermektedir. Firmamız için bizleri tercih eden müşterilerimizin firmamızdan mutlu bir şekilde ayrılması önemlidir.

Firmamız sizlere iyi bir hizmet sunmak için;

 • İyi bir destek hizmeti sunmaktadır. Süreç boyunca gerekli olan desteği sizlere sağlamaktadır.
 • Alanında uzman bir ekiple çalışmaktadır. Özellikle operatörler konusunda gerekli olan belgelere ve ehliyete sahip olan insanlar ile çalışmaktadır.
 • Ekibe gerekli olan hizmet içi eğitimleri vermektedir. Tüm ekibimiz gerekli olan eğitimleri almaktadır.
 • Her zaman en iyi hizmeti en uygun fiyatla sunmaktadır.

Tahincioğlu Nakliyat firmamız sizlerin kusursuz bir deneyim yaşamasını bu sayede sağlamayı amaçlamaktadır. Sizlere gerekli olan her türlü hizmeti iyi bir şekilde vermektedir. Sizlerin aldığı hizmetten mutlu bir şekilde ayrılması firmamız için kilit nokta olmaktadır.

Yeşilköy Nakliyat Fiyatları

Yeşilköy nakliyat araması yapanların en çok sorduğu ve araştırdığı konulardan bir diğeri de tabii ki fiyatlar olmaktadır. Aldığımız bir üründe veya hizmette en önemli konulardan birisi de tabii ki fiyatlar olmaktadır. Nakliyat fiyatlarını etkileyen çok fazla unsur bulunmaktadır. Tahincioğlu Nakliyat firmamız da bu yüzden sizlere sabit bir fiyat verememektedir. Nakliyat firmalarını etkileyen unsurlar arasında;

 • Taşınacağınız ve taşıyacağınız evin kaçıncı katta olduğu nakliye fiyatını etkileyen ilk unsur olmaktadır. Yüksek katlarda olmanız fiyatı artırabilmektedir.
 • Asansörlü nakliyat veya paketleme ve evi toplama gibi ek hizmetlerimizden faydalanmanız yine fiyatları etkileyen unsurlardan olmaktadır.
 • İki ev arasındaki mesafe yine fiyatı etkileyen unsurlardan birisi olmaktadır. Özellikle de köprünün geçilmesi gerekecekse bu fiyatı ciddi şekilde etkilemektedir.
 • Kaç kişinin çalışacağı önemli hususlardan birisidir. Evinizin veya ofisinizin ne kadar hızlı bir şekilde taşınmasını istediğiniz ve eşya sayınız bu noktada belirleyici olmaktadır.
 • Eşyalarınızın çok olması veya tek bir araca eşyalarınızın sığmaması tabii ki yine fiyatları artırmaktadır.

Bu yüzden sizlere sabit bir fiyat verilememektedir. Firmamız yukarıda da belirtiğimiz gibi her zaman en iyi fiyata en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Bu yüzden fiyatlar konusunda her zaman rakiplerine göre avantaj sağlamaktadır. Sizlerin de herhangi bir nakliye ihtiyacı olduğunda gönül rahatlığı ile firmamızı araması mümkündür. Ekibimiz hem sizlere hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bir bilgi sunacak  hem de fiyat teklifi yapacaktır.

Firmamızın destek ekibi bu noktada sadece fiyat teklifi yapmakla kalmayacak süreç öncesinde aklınıza takılan bir şey varsa bunu da giderecektir. Sizlerin en iyi hizmeti almasını sağlamak için gerekli desteği sunacaktır. Eğer sunulan fiyattan memnun kalırsanız bu noktada rezervasyon oluşturmanız için de sizlere yardımcı olacaktır. Ekibimiz sizlerin her ihtiyacını gidermeye süreç öncesinden de başlamaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Call Now Button