trende

İstanbul Nakliyat Firması

19.03.2023
2.276
İstanbul Nakliyat Firması

Tahincioğlu Nakliyat firması, 1953 yılından beri İstanbul’da nakliyat hizmetleri sunmaktadır. İstanbul nakliyat firması Tahincioğlu Nakliyat evden eve nakliyat, ofis taşıma, şehirlerarası taşımacılık, uluslararası taşımacılık, fabrika taşımacılığı ve fuar taşımacılığı gibi birçok alanda günümüz teknolojilerini kullanarak taşımacılık hizmeti vermektedir. Müşterilerinin ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş nakliye çözümleri sunarak evden eve nakliyat hizmetlerinde eşyaların güvenli bir şekilde taşınmasını sağlar ve yerleştirilmesine kadar her aşamada destek vermektedir.

Ofis taşıma hizmetlerinde işverenlere yönelik işyeri faaliyetlerinin kesintiye uğratmasına çok fazla engel olmadan minimum zaman kaybıyla taşınma sürecini tamamlamaktadır. Şehirlerarası taşımacılık hizmetlerinde Tahincioğlu Nakliyat firması, Türkiye’nin her bölgesine hızlı ve güvenli bir şekilde eşya taşıma imkânı sunmaya devam etmektedir. Firma uluslararası taşımacılık hizmetlerinde de dünya genelinde özellikle Avrupa’ya taşımacılık hizmeti vermektedir.

Tahincioğlu Nakliyat uzun yıllar taşımacılık sektöründe edindiği tecrübe ile ve alanında uzman taşıma ekibiyle hizmet almak isteyen müşterilerine yönelik güvenli ve hızlı nakliye çözümleri sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan firma bu doğrultuda hizmetlerini vermeye devam ederken taşınan eşyaların güvenliği, hızlı ve zamanında taşınmayı amaç edinmektedir.

evden eve nakliyat firması

Nakliye işlemleri sırasında oluşabilecek her türlü sorunu çözmek için, eğitimli ve deneyimli bir ekip kadrosuna sahip olan firma taşıma sırasında olabilecek kazalara karşı eşya sigortası sunarak eşyalarınızın güvenliği konusunda ek bir koruma sağlamaktadır. Tahincioğlu Nakliyat, İstanbul’daki nakliyat firmaları arasında kaliteli ve güvenilir hizmetleriyle öne çıkmaktadır. Profesyonel hizmet anlayışı, müşteri odaklı yaklaşımı ve müşterilerinin ihtiyaçlarına özel çözümler sunması ile sektördeki en iyi nakliyat şirketleri arasında yer almaktadır. Müşteri memnuniyetini sağlamak için her zaman yenilikçi ve kaliteli hizmetler sunmayı hedeflerken nakliye sektöründeki son teknolojik gelişmeleri takip ederek, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için sürekli olarak güncel teknolojik ekipmanların takibini yapmaya devam etmektedir.

Müşteri memnuniyetinin önemli bir parçası olan hizmet alan müşterilere yönelik geri bildirimler firmanın gelecek planlamalarında yapması gereken revizyonlara yön vermektedir. Tahincioğlu Nakliyat firması, güvenli ve kaliteli nakliyat hizmetleri sunarak müşterilerinin taşınma sürecini sorunsuz bir şekilde atlatmalarını sağlayarak eşyaların güvenli ve hızlı bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır.

Tahincioğlu Nakliyat firması, İstanbul’da evden eve nakliyat, ofis taşıma, şehirlerarası taşımacılık, uluslararası taşımacılık, fabrika taşımacılığı ve fuar taşımacılığı hizmetleri sunmaktadır. Sunulan hizmetler müşterilerin ihtiyaçlarına ve taleplerine uygun olarak planlanabilmektedir.

Firma bünyesinde yer alan profesyonel taşıma ekibi eşyaların ambalajlama, taşıma ve yerleştirme işlemlerini yaparken, eşyalarınızın güvenliğini sağlamak için gerekli önlemleri alır. Ofis taşıma hizmetlerinde işverenlere yönelik taşınma işlemlerini en uygun şekilde gerçekleştirir. Taşıma sürecinde hizmet alan firmaların faaliyetleri en az seviyede kesintiye uğrar ve minimum zaman kaybıyla taşınma işlemi tamamlanır.

Fabrika taşımacılığı ve fuar taşımacılığı hizmetleri de sunan firma sahip olduğu profesyonel taşıyıcı ekipmanları sayesinde fabrika makinelerini ve fuar ekipmanlarını güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır.

Tahincioğlu Nakliyat, müşterilerine kaliteli ve güvenli hizmet sunan taşımacılık sektöründe lider nakliyat firmalarından biri olarak yenilikçi hizmet anlayışı ile müşterilerinin taşınma sürecinde sorunsuz bir deneyim yaşamasını sağlamayı ilke edinmektedir. Ayrıca, Tahincioğlu Nakliyat firması müşterilerine ek hizmet olarak taşımacılık dışında depolama hizmetleri, sigorta hizmetleri, ambalajlama hizmetleri ve montaj, de montaj hizmetleri de vermektedir.

Verilen depolama hizmetlerinde, hizmet alan müşterilerimizin eşyalarını güvenli bir şekilde saklar ve ihtiyaçları doğrultusunda istedikleri zaman belirtilen adrese yönelik taşımacılık gerçekleştirilmektedir. Eşya sigortasına yönelik müşterilerin eşyalarının güvenliği için sigorta poliçeleri düzenleyerek müşterilerin taşınma sürecinde stresiz bir taşımacılık hizmeti alması sağlanır ayrıca firma tarafından verilen ambalajlama hizmetlerinde müşterilere yönelik taşınacak eşyaların en iyi şekilde koruması için özel ambalajlama malzemeleri kullanılmaktadır. Taşınan eşyaların montaj – de montajlarında müşterilerin talep etmesi durumunda eşyalarını taşınma sürecinde zarar görmeden söküp takma işlemleri yapılmaktadır.

Tahincioğlu Nakliyat firması, müşterilerinin taşınma sürecini en sorunsuz şekilde tamamlamak için her zaman hizmetlerine yenilikler ekleyerek ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmaya devam etmektedir. Nakliyat sektöründe öncü olan firma müşterilerinin en iyi hizmeti sunması için sürekli olarak makine parkuruna yatırım yapmaya devam etmektedir.

Müşteri memnuniyeti, Tahincioğlu Nakliyat firmasının öncelikli hedefidir. Müşterilerinin taşınma sürecinde her zaman yanında olan firma müşteri odaklı hizmet anlayışı ile çalışarak müşteri taleplerine ve ihtiyaçlarına uygun çözümler sunarak, taşınma sürecini mümkün olan en az stresle tamamlamalarını sağlar.

Tahincioğlu Nakliyat firmasının hizmet verdiği bir diğer alan ise yüksek kapasiteli asansör taşımacılığıdır. Büyük ve ağır eşyaların bina içerisindeki katlara taşınmasını kolaylaştırmak için kullanılan bu yöntemde yüksek kapasiteli asansörler aracılığıyla mobilyalar, beyaz eşyalar, büyük ev aletleri gibi ağır eşyaların kolayca taşınmasına imkân tanınmaktadır.  Bu sayede, nakliye süresi kısaltılırken aynı zamanda iş gücü maliyeti de düşürülmüş olmaktadır.

İstanbul nakliyat firması Tahincioğlu Nakliyat, yüksek kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti odaklı bir anlayışla çalışmaktadır. Profesyonel ekibi, tecrübeli şoförleri ve yüksek kapasiteli asansörleri ile müşterilerine hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmet sunmayı hedeflemektedir.

Yüksek kapasiteli asansör taşımacılığı hizmeti ile birlikte geniş bir nakliye hizmet yelpazesi sunarak müşterilerine güvenli, hızlı ve kaliteli hizmet sunmayı hedefleyen firma taşıma sırasında iş güvenliği anlamında alınması gereken tedbirleri almaktadır. Yapılan yüksekte çalışmalara yönelik taşıyıcı ekibine gerekli eğitimler verdirilerek olası kazalara karşı çalışanların daha da bilinçlenmesi sağlanır.

Çalışanların güvenliği için uygun ekipmanlar ve güvenlik önlemleri alınan firmada ağır eşyaların kaldırılması veya taşınması sırasında uygun tekniklerin kullanılması konusunda taşıyıcı ekibe eğitimler verilmektedir.  Alınan iş güvenliği eğitimleri ile olası iş kazalarını önlemek için gerekli bilgi ve becerilerin çalışanlara kazandırılması amaçlanır.

Evden eve taşımacılık sektöründe iş güvenliği, işveren ve çalışanlar tarafından birlikte çalışarak sağlanabileceği için işverenler, çalışanlar için uygun kişisel koruyucu ekipmanlar tedarik ederek iş güvenliği kurallarına uymayı teşvik etmektedir.

Tahincioğlu Nakliyat firması, sektördeki gelişmeleri takip ederek, müşterilerine en yenilikçi hizmetleri sunmayı amaçlayan firma son model araçları ve profesyonel ekipmanları kullanarak, taşınma sürecini basit hale getirmektedir. Müşterilerinin her türlü nakliye ihtiyacını karşılamak için geniş bir hizmet yelpazesi sunan firma ister evden eve nakliyat olsun, ister ofis taşıma, şehirlerarası taşımacılık, uluslararası taşımacılık, fabrika taşımacılığı veya fuar taşımacılığı olsun, müşterilerine yönelik en iyi hizmeti sunmak için her zaman özverili çalışmaya devam etmektedir.

Tahincioğlu Nakliyat firması, müşterilerine sadece nakliye hizmeti değil, aynı zamanda danışmanlık hizmeti de sunar. Taşınma sürecinde müşterilerine yönelik gerekli olan tüm bilgileri sağlayarak, taşınma sürecinin mümkün olan en sorunsuz şekilde tamamlanmasını amaç edinen firma kaliteli hizmetleri uygun fiyatlarla sunarak müşterilerinin uygun fiyatlar ile nakliye hizmeti almasını sağlamaktadır.

Taşıma sırasında oluşabilecek kazalardan dolayı eşyaların ve çalışanların güvenliği için gereken tüm önlemleri alan firma müşterilerinin eşyalarını hasarsız bir şekilde taşıtarak her türlü nakliye ihtiyacını cevap vermektedir. Verilen hizmetler doğrultusunda detaylı bilgi almak isteyenler Tahincioğlu Nakliyat firmasının web sitesi üzerinden giriş yaparak detaylı bilgi alabilirler. İletişim bölümünde yer alan gerekli bilgiler doldurularak sormak istediğiniz her türlü soruya en kısa sürede cevaplar almanız mümkün olacaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Call Now Button