trende

Profesyonel Ev Taşıma Nasıl Yapılır?

21.03.2023
2.365
Profesyonel Ev Taşıma Nasıl Yapılır?

Ev Taşımacılığı

Tahincioğlu Nakliyat olarak uzman kadromuz ve geniş araç filomuzla kaliteli ve güvenilir bir taşımacılık hizmeti sunuyoruz. İstanbul’da profesyonel bir ev nakli ve evden eve nakliyat firması hizmetiyle, müşteri memnuniyetini her zaman baş ucumuzda tutuyoruz. Ayrıca ev taşımacılığı ve nakliye işlemlerinde ucuza ve kısa sürede kaliteli bir hizmet gerçekleştirmekteyiz. Tecrübeli ve uzman ekibimiz her zaman sizin yanınızda ve her an sizinle iletişim halinde nakliyat sürecini takip etmektedir.

Neden Tahincioğlu Nakliyat?

Tahincioğlu Nakliyat yıllardır süre gelen özen, titizlik ve tecrübesinden asla ödün vermemiş İstanbul’un ilçelerinde 1953 yılından bu yana boy gösteren fiyat açısından en vatandaş yanlısı, evden eve ofis ve depo taşıma işlerinizi gözünüz kapalı yaptırabileceğiniz bir firmadır. İşinde Uzman Ekibi Güler yüzlü müşteri hizmetleri ve uygun fiyatları ile size hizmet sağlayan köklü bir firmadır.

Tahincioğlu Nakliyat Ne Tür Taşıma Yapmaktadır?

Tahincioğlu Nakliyat babadan oğula süre gelen tecrübesi ile ev ofis ve depolarınızı güvenle ve en titiz şekilde taşımaktadır.

Eşyalar Nasıl Taşınır?

Eşya taşıma süreci profesyonel ekibimiz tarafından anbean takip edilip, yılların tecrübesi ile en güvenli bir şekilde İstanbul’da istediğiniz yere teslim edilmektedir. Profesyonel ekibimiz her an size yardımcı olup taşımacılığı en şeffaf halde yapmaktadır.

Kırılabilecek Eşyalarım Nasıl Nakledilir?

Tahincioğlu Nakliyat olarak bizle çalıştığınız andan itibaren eşyalarınız güvence altındadır. Önce kırılması muhtemel eşyalar tespit edilir ve yerinde tespit aşamasından sonra eşyalar profesyonel ekibimiz tarafından korumalı poşetler yardımı ile İstanbul’da güvenli şekilde teslim edilir.

Eşya Taşıma Süreci Kaç Gün Sürer

Tahincioğlu Nakliyat ile İstanbul içi bir nakliyata anlaştığınız takdirde taşınma süreciniz başlar. Bu süreç kapsamında ekiplerimiz önce sahada filo yeterliliğini kontrol edip süreci ofisteki çalışma arkadaşlarımıza iletir. Sizin taşınmak için randevu oluşturduğunuz güne ekibimiz tarafında çoktan yeterince filo temin edilmiş ve rezerve şekilde beklemektedir. Ve sizinle konuştuğumuz gün geldiğinde eşyalar site veya çevrenin müsaitlik saatine göre filoya yüklenmeye başlar. Filoya yüklenen eşyalarınız İstanbul içinde en geç 2 mesai günü içerisinde genellikle ise aynı gün teslim edilmektedir.(Şartları hava koşulları vb. etkileyebilir.).Tahincioğlu Nakliyat size en kısa sürede yardımcı olacak uzman kadrosu ile beraber hem sahada hem ofiste canla başla çalışıp, en kısa sürede teslim garantisi sunar. 

 

Neden Tahincioğlu Nakliyat Tercih Etmelisiniz?

Tahincioğlu Nakliyat ve Uzman ekibimiz olarak birçok farklı avantaj sunuyoruz. İşte bunlardan bazıları:

Uzman Ekibimiz: Tahincioğlu Nakliyat ekibi, deneyimlerine sahip profesyonel nakliyat uzmanlarından oluşur. Aynı zamanda saha ekibinin yanı sıra güler yüzlü müşteri hizmetleri ve size her zaman yardımcı olmak için bekleyen uzman ekibimiz bulunmaktadır.

Çeşitli Hizmetler: Tahincioğlu Nakliyat, kurulu birçok farklı nakliye hizmeti sunar. Evden eve nakliye, ofis nakliye, parça eşya nakliye ve daha birçok hizmeti sunarız.

Sigortalı Taşımacılık: Tahincioğlu Nakliyat, emanetteki eşyalarınızı elzem bir durumdan kurtarmak ve güvenli taşımacılık sağlamak için sigortalı taşımacılık hizmeti sunar. Bu sayede, eşyalarınızın hasar görmesi durumunda zararınızı karşılamak için sigorta hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Uygun fiyatlar: Tahincioğlu Nakliyat, İstanbul’un içinde boy gösteren diğer firmalara karşın uygun fiyat politikası temin eder ve aldığınız hizmeti en iyi derecede size aktarmayı amaçlar. Bizimle çalışarak eşya nakletme, taşınma sürecinde her zaman kaliteli bir hizmet almanın yanı sıra bütçenizi de korumanızı garanti eder.

Tahincioğlu Asansörlü Nakliyat

Günümüz şartlarında evden eve taşıma hizmetlerini sunan nakliye firmaları asansörlü taşıma hizmetleri ile müşterilerine sorunsuz bir taşıma hizmeti sunmak için büyük bir çaba göstermektedir. Evden eve nakliye hizmetleri için İstanbul ilimizde asansörlü ve profesyonel bir şekilde evden eve nakliyat hizmeti sunmaktayız. Yüksek katlara asansörlü bir şekilde taşınmak için 1953’ten bu yana uzman ekibimiz ile İstanbul içinde en iyi taşıma firması olan Tahincioğlu Nakliyat şirketini tercih ederek sizlere en iyi hizmeti sunmamıza yardımcı olabilirsiniz, asansörlü taşımacılık hizmetlerimiz ile sizleri 25. kata kadar sorunsuz bir şekilde taşıyoruz. Evden eve taşıma şirketleri arasında en iyi ev taşıma şirketiyiz, sizlere en iyi hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz. Profesyonel ekibimiz ile Tahincioğlu Nakliyat firmamızın internet üzerinde yer alan internet sitemizden anında müşteri hizmetlerini arayarak hızlı bir fiyat teklifi alabilirsiniz.Aynı zamanda müşteri temsilcilerimiz ile tüm detayları konuşup bizi tercih etmemek için bir sebep arayabilirsiniz.

Eşyalarım taşınırken kırılırsa ne yapabilirim?

Tahincioğlu Nakliyat Firmamız ile gerek müşteri hizmetleri gerek saha çalışanlarımız olarak size en iyi şekilde yardımcı olmaya çalışırız eğer ki bir sorun olması dahilinde bu sorundan firmamız bütün sorumluluğu üstlenip her zamanki gibi uzmanlar aracılığı ile size yardımcı olmaktadır Tahincioğlu ile asla yarı yolda kalmazsınız.

 Firmanız büyük eşyada taşıyor mu?

Tahincioğlu firmamız 1953’ten süre gelen tecrübe ile İstanbul içinde her zaman her koşulda taşımacılığına devam eder. Yapmanız gereken tek şey sizin taşımacılık işlerinizi üstlenecek saha personellerine durumu izah etmek ve gerekenin yapılmasını istemek. Saha ekibimiz her koşulda olduğu gibi bu durum karşısında da hemen çağrı merkezimiz ile iletişime geçer ve gereken filo sayısını arttırır. Evet sizin yapmanız gereken tek şey sadece size gelen ekibe durumunuzu anlatmak.

Eşyalarımızı siz mi paketliyorsunuz?

Tahincioğlu firmamız 1953’ten süre gelen tecrübe ile İstanbul içinde her zaman her koşulda taşımacılığına devam eder. Eşyalarınızın durumuna bağlı olarak aynı zamanda firmamız ile aranızdaki anlaşmaya her zaman sadık kalarak ürünleri paketleyip en güvenli şekilde teslim alıp en güvenli şekilde teslim edebiliriz. Firmamız size sadece 1 tuş kadar uzakta.

Eşyalarımı farklı yerlere göndermek mümkün mü?

Tahincioğlu firmamız 1953’ten süre gelen tecrübe ile İstanbul içinde her zaman her koşulda taşımacılığına devam eder. Firmamız bünyesinde İstanbul’da en uygun fiyatlı olarak hizmet veren Tahincioğlu Nakliyat her zaman her koşulda müşteri odaklı çözümleri ile fark yaratmaktadır. Eşyalarınızı evden alır ve İstanbul’da istediğiniz 2 farklı adrese teslim edebiliriz.

Parça eşya taşımadan faydalanmak için ne yapmalıyım?

Tahincioğlu nakliyat olarak 1953’ten bu yana müşterilerimize çözüm odaklı yaklaşıp her zaman sorun giderici firma pozisyonunda olduk firmamız evinizden aldığı tek parça eşyaları veyahut filoda 1 aracı bile doldurmayacak kadar az eşyayı İstanbul içinde ve güvenli bir şekilde taşımayı temin eder. Eşyalarınız için numaralarımız aracılığı ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Gıda eşyalarım zarar görür mü?

Tahincioğlu firmamız 1953’ten süre gelen tecrübe ile İstanbul içinde her zaman her koşulda taşımacılığına devam eder. Ve süre gelmiş işin uzman kısmı ile beraber her zaman profesyonelliği de hedefler. Gıda ürünleriniz bozulmadığı almadığı veyahut firmamızın belirlediği belirli koşulları aşmadığı sürece gıda malzemeleriniz de aynı zamanda eşyalarınız ile beraber taşınır. Veyahut eşyalarınızın dışında parça eşya olarak da taşınabilir.

Türkiye’nin hangi şehirlerinde hizmet alabilirim?

Tahincioğlu firmamız 1953’ten süre gelen tecrübe ve profesyonelliği ile İstanbul içinde her zaman her koşulda taşımacılığına devam eder. Şu anda sadece İstanbul içinde bu profesyonel hizmetten yararlanabildiğiniz gibi yakında filomuzu daha da genişletip ileride sizinle de tanışmak isteriz Tahiroğlu Nakliyat.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Call Now Button