trende

Kurumsal Nakliye Şirketi

20.03.2023
2.415
Kurumsal Nakliye Şirketi

Tahincioğlu Nakliyat, 1953 yılından bu yana İstanbul’da evden eve nakliyat, ofis taşıma, şehirlerarası nakliyat, asansörlü nakliyat, eşya depolama ve uluslararası nakliyat gibi taşımacılık sektöründe farklı konseptler de hizmetler sunan kurumsal nakliye şirketi olarak müşterilerine çözümler vermektedir.

Kurumsal Nakliye Hizmeti

Tahincioğlu Nakliyat firması hizmet politikasında müşteri memnuniyeti ve taşınan eşyaların güvenliğini ön planda tutarak hizmetler vermektedir. Hizmet kalitesi, taşıma işlemi öncesinde ve sonrasında sağlanan hizmetin kalitesini ifade etmektedir. Tahincioğlu Nakliyat evden eve taşımacılık şirketi, müşterilerine profesyonel, güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Taşımacılık hizmeti verilirken hizmet alacak müşterilerle önceden iletişime geçilerek taşıma işlemi için gerekli olan detaylar ve müşteri beklentileri belirlenerek taşıma işlemi için bir plan yapılmaktadır. Yapılan planlama ile taşıma tarihi netleştirilmiş olur.

Tahincioğlu Nakliyat firması taşınacak eşyaların güvenli bir şekilde taşınabilmesi için, paketleme işlemi oldukça önem vermektedir. Tahincioğlu Nakliyat firmasından hizmet alan müşterilerin eşyaları özenle paketlenerek taşıma sırasında zarar görmesi engellenir.

Eşyaların taşınması sırasında, özenli ve profesyonel bir yaklaşım sergilenerek taşınma sırasında uygun araç ve ekipman kullanılarak taşıma işlemlerinde tecrübeli personel görevlendirilir. Tahincioğlu Nakliyat firması eşyaların teslimat sonrası yerleştirilmesi, kurulumu ve taşıma işlemi sonrası müşteri memnuniyetini artırmak için ek hizmetler sunmaktadır.

Müşterilerine yönelik kaliteli hizmet sunmak için taşımacılık sektöründe kullanılan modern taşıyıcı ekipmanlar ve deneyimli taşıma personelleriyle hizmet alan firmaların taşımacılık sürecini sorunsuz ve güvenli hale getirmektedir. Şirket, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak, her taşıma işlemine özel bir yaklaşım sergilemektedir.

Kurumsal nakliye şirketi Tahincioğlu Nakliyat, evden eve taşımacılıkta özenle hazırlanmış paketleme malzemeleri ve güvenli taşıma ekipmanları ile hizmet alan müşterilerinin eşyalarını güvenli bir şekilde taşımaktadır. Ofis taşıma hizmetinde müşterilerin işlerini en az etkileyecek şekilde taşımacılık planlaması yaparak, işlerinin aksamadan devam etmesini sağlayarak zamandan tasarruf sağlamaktadır.

Şehirlerarası nakliyat konusunda verilen hizmetler de Tahincioğlu Nakliyat, müşterilerinin eşyalarını Türkiye genelinde bir ilden başka bir ile taşınmasına yönelik taşımacılık yapmaktadır. Verilen şehirlerarası taşımacılık hizmetinde bütün şehirlere yönelik hizmet verilmektedir.

Tahincioğlu Nakliyat asansörlü taşımacılık hizmetlerinde yüksek katlarda bulunan ev veya ofislere yönelik taşımayı kolaylaştırıcı asansör kullanımı yapılarak taşıma süreci basit hale getirilmektedir. Asansörlü taşımacılıkta kullanılan asansörler uzman teknik ekip tarafından belirli süre aralığında kontrolden geçirilerek kullanımından kaynaklı olası riskli durumların önüne geçilmesi amaçlanmaktadır. Asansörlü taşımacılık sırasında uzman taşıma ekipleri vasıtasıyla taşınacak büyük ağırlıklı ev veya ofis eşyaları asansöre yerleştirilerek zemine ulaşması sağlanır. Zemine ulaşan eşyalar uzman taşıyıcı ekip tarafından taşımayı gerçekleştirecek araçlara yerleştirilir.

eşye depolama

Tahincioğlu Kurumsal Depolama Hizmeti

Tahincioğlu Nakliyat 1998 yılından beri süregelen verdiği hizmetler arasında yer alan eşya depolama hizmeti oldukça önemli bir hizmet olarak müşterilerine verilmektedir. Eşya depolama hizmetlerinde acil olarak evi veya ofisi boşaltması gereken müşteriler eşyalarını koyacakları ofis veya evi ayarlayana kadar depolama hizmeti alırlar. Hizmet alan müşteriler taşınacak yeri ayarladıktan sonra Tahincioğlu Nakliyat firması belirtilen adrese depolarından müşterilerine yönelik eşyaları alarak taşımacılığı gerçekleştirir.

Müşterilerinin eşyalarını güvenli ve hijyenik bir ortamda depolayarak, istedikleri zaman taşınmasına hazır halde tutan firma uluslararası nakliyat hizmetinde de, müşterilerinin eşyalarını güvenli bir şekilde taşımak için gereken tüm belgeleme ve izin işlemlerini profesyonel bir şekilde yönetmektedir.

Tahincioğlu Nakliyat, uzun yıllara dayanan tecrübesi ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile İstanbul’da gerek Türkiye genelinde gerekse uluslararası alanda nakliyat hizmeti sunmaya devam etmektedir. Müşteri odaklı hizmet anlayışı sayesinde, müşteri taleplerine en hızlı ve en uygun çözümleri sunarak sektördeki öncülüğüne devam etmektedir.

Şirketin müşterilerine sunduğu hizmetler sadece taşımacılıkla sınırlı değildir. Müşterilere yönelik sunulan nakliye öncesinde ve sonrasında da destek sağlanmaktadır. Nakliye öncesinde müşterilerin eşyalarını ambalajlama konusunda yönlendiren ve gerekli ambalaj malzemelerini sağlayan Tahincioğlu Nakliyat, nakliye sonrasında da müşterilerine eşyalarının yerleştirilmesi konusunda hizmet vermektedir. Taşınma sürecinde müşterilerinin stresini azaltarak, en uygun nakliye çözümlerini sunan firma güvenli ve hızlı taşımacılığın açık adresi konumundadır.

Müşterilere sunulan hizmetlerde kalite, güvenlik ve müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşım benimseyen firma müşteri talepleri doğrultusunda esnek çözümler sunarak, her müşterinin ihtiyaçlarını karşılamaya çalışmaktadır.  Nakliyat, sektöründe ki uzun yıllara dayanan tecrübesi ve müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımıyla İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin birçok bölgesinde nakliye hizmeti sunan Tahincioğlu Nakliyat, müşterilerinin taşıma sürecinde en büyük destekçisi olmaya devam etmektedir.

Tahincioğlu Nakliyat, evden eve nakliyat, ofis taşıma, şehirlerarası nakliyat, asansörlü nakliyat, eşya depolama ve uluslararası nakliyat gibi birçok alanda hizmet vermektedir. Bu hizmetlerin yanı sıra, paketleme, ambalajlama, demonte ve monte işlemleri gibi ek taşıma hizmetleri de vermektedir.

Özellikle evden eve nakliyat konusunda uzmanlaşmış olan Tahincioğlu Nakliyat, müşterilerinin eşyalarını güvenli bir şekilde yeni evlerine taşımaktadır. Hizmet alan firmaların eşyaları özenle paketlenmekte, ambalajlanmakta ve taşınma esnasında zarar görmemesi için gerekli önlemler alınmaktadır. Ayrıca, asansörlü nakliyat hizmeti de sunan Tahincioğlu Nakliyat, yüksek katlarda oturan müşterilerinin eşyalarını daha hızlı ve güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır.

Tahincioğlu Nakliyat, müşterilerinin güvenliği için gerekli tüm önlemleri almaktadır. Taşınma sırasında meydana gelebilecek herhangi bir olumsuz duruma karşı sigorta hizmeti sunan firma, müşterilerinin güvenliği için her türlü önlemi almaktadır. Sektördeki deneyimi, uzman ekibi ve müşteri odaklı yaklaşımı ile müşterilerine en kaliteli nakliye hizmetini sunmayı hedeflemektedir.

Müşterilerinin memnuniyeti ve güvenliği her zaman öncelikli olan İstanbul Tahincioğlu Nakliyat, sektördeki lider konumunu korumak için sürekli olarak kendini geliştirmekte ve yeniliklere açık olmaktadır. Kaliteli hizmet anlayışı, müşteri odaklı yaklaşımı ve tecrübeli ekibi ile Tahincioğlu Nakliyat, nakliye sektöründe güvenilir bir marka olarak tanınmaktadır.

Tahincioğlu Nakliyat’ın web sitesi üzerinden müşteriler, hizmetleri hakkında detaylı bilgi edinebilir, nakliye taleplerini iletebilir ve fiyat teklifi alabilirken firma tarafından sunulan referanslar sayesinde, Tahincioğlu Nakliyat’ın daha önce hizmet verdiği müşterilerin görüşlerini inceleyebilir ve firma hakkında fikir sahibi olabilmeleri mümkün olmaktadır.

Türkiye’de ve uluslararası arenada nakliye sektöründe kaliteli hizmet anlayışı, müşteri odaklı yaklaşımı ve tecrübeli ekibi ile öne çıkmaktadır. Müşterilerine güvenli ve kaliteli nakliye hizmeti sunarak, her zaman öncelikli hedefi olan müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlamaktadır.

Kurumsal Tahincioğlu Nakliyat, yılların vermiş olduğu tecrübe ile müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için sürekli olarak çalışmaktadır. Firma, müşterilerinin farklı ihtiyaçlarını karşılamak için esnek ve çözüm odaklı bir yaklaşım sergilemektedir. Bu nedenle, Tahincioğlu Nakliyat müşterilerine özel hizmetler de sunmaktadır.

Tahincioğlu Nakliyat, müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmak için sadece tecrübeli ve uzman ekibi ile değil, aynı zamanda son teknolojiye sahip araçları ve ekipmanları da kullanmaktadır. Bu sayede, müşterilerinin eşyalarını en güvenli ve hızlı şekilde taşınması amaçlanır.

Tahincioğlu Nakliyat firmasının vermiş olduğu taşımacılık hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak isterseniz internet adresi üzerinden web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Web sitesi üzerinden verilen hizmetler arasında iletişim bölümünde yer alan istenilen bilgiler doldurularak sormak istediğiniz sorulara yönelik cevap alabilirsiniz. Firmanın iletişim numaraları aranarak çalışma programı hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Call Now Button